Asystent ds. Sprzedaży – branża energetyczna
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Smart-HR
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługę klientów biznesowych oraz ich aktywne pozyskiwanie,
  • Wsparcie merytoryczne klientów,
  • Przygotowywanie ofert i uczestnictwo w negocjowaniu warunków umów.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Umiejętności obsługi teams’a, zooma lub innych komunikatorów,
  • Otwartości do nawiązywania nowych relacji biznesowych,
  • Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej,
  • Zdolności sprzedażowych, nastawienia na realizację założonych celów,
  • Zaangażowania, dobrej organizacji pracy oraz umiejętności planowania i zarządzania czasem,
  • Dobrej umiejętności obsługi Ms Office,
  • Prawa jazdy kat B – będzie dodatkowym atutem, ale nie jest niezbędne.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w nowoczesnej firmie i perspektywicznej branży,
  • Stabilne warunki zatrudnienia z dużymi możliwościami rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie stałe wraz z systemem premiowym,
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju firmy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B – w zależności od preferencji kandydata,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze, z pełnym wsparciem przy wdrożeniu na nowe stanowisko.

Wymagania

Chcesz rozpocząć karierę w sprzedaży? Spróbować swoich umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych?

Rozpocznij pracę jako Asystent ds. Sprzedaży!

Poszukujemy osób, które chciałyby rozpocząć swoją karierę w dynamicznym i rozwijającym się świecie handlu i sprzedaży! Jeśli jesteś energiczny/a, komunikatywny/a i pełen/a entuzjazmu do zdobywania nowych doświadczeń – to oferta właśnie dla Ciebie!

Nie wymagamy doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego!

Dla naszego klienta – firmy działającej w obszarze nowoczesnych technologii energetycznych w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Certyfikator energetyczny Katowice
  • Asystent Katowice
  • Asystent zarządu Katowice
  • Asystent stomatologiczny Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116