Asystent ds. rekrutacji WYMAGANE PRAWO JAZDY
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Servitum
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • transport personelu opiekuńczego na terenie Krakowa i najbliższych okolic,

  • pomoc w załatwianiu formalności w urzędach (np. PESEL UKR, pomoc w otwarciu konta bankowego,

  • wsparcie procesu przygotowania kandydatów do pracy (np. nadzór nad szkoleniami),

  • zarządzanie procesem zakwaterowania i wykwaterowania personelu z nieruchomości służbowej,

  • działania administracyjne w systemie CRM i HRAPPKA,

  • organizacja logistyczna procesu oddelegowania personelu do pracy.

WYMAGANIA:
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole wieloosobowym,

  • posiadanie prawa jazdy kat.B,

  • znajomość języka polskiego i ukraińskiego w stopniu komunikatywnym,

  • umiejętność organizacji czasu pracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • mile widziane osoby posiadające status studenta.

OFERUJEMY:

  • wyposażenie stanowiska pracy w niezbędne sprzęty (laptop, telefon),

  • dostęp do samochodu służbowego,

  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów dla pracowników - prywatna opieka medyczna oraz pakiet Multisport.

  • Praca Kraków
  • Asystent Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251