Asystent ds. produkcji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Array Willson and Brown
16. 4. 2024

Od ponad 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji.
Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu. Chcemy umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy, dlatego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa Włochy
Zakres obowiązków:
• Planowanie czynności technologicznych i produkcyjnych z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania zasobów ludzkich i aktywów produkcyjnych
• Zapewnienie opracowania i aktualizacja harmonogramów zadań produkcyjnych w organizacji
• Składanie zamówień do działu zakupów
• Zapewnienie realizacji zleceń produkcyjnych w zakładanym czasie z uwzględnieniem kosztów i możliwości produkcyjnych
• Informowanie klientów wewnętrznych o terminie przebiegu procesów
Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie
• Mile widziane średnie / wyższe techniczne
• Mile widziane doświadczenie zawodowe min 1 rok w zakładzie produkcyjnym
• Dobra znajomość MS Office w szczególności MS Excel
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Pracę w międzynarodowym, kreatywnym środowisku
• Stołówkę firmową, luźny dress code oraz przerwę na lunch wliczoną w czas pracy
Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca, prosimy o przesyłanie CV na adres e-mailowy:
@ wpisując nazwę stanowiska w temacie wiadomości. Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
www.willson-brown.com

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864