Asystent ds. planowania robót elektrycznych
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Grupa590
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

GC Energy działa w sektorze inwestycji przemysłowych w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, automatyki przemysłowej oraz instalacji elektrycznych. Braliśmy udział w budowach wielu elektrowni, w tym atomowej, budowach terminali LNG oraz wielu inwestycjach przemysłu petrochemicznego. Od kilku lat działamy również dla branży IT i automotive.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent ds. planowania robót elektrycznych

Miejsce pracy: Katowice (praca stacjonarna)

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy od pon do pt w godzinach 8-16
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego NNW
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentów rozliczeniowych wykonanych prac dla Klienta
  • przygotowywanie harmonogramów na potrzeby budowy
  • monitorowanie postępów prac, identyfikowanie potencjalnych opóźnień i konfliktów czasowych
  • informowanie brygad i kierownictwa budowy o zmianach w harmonogramie i aktualizacjach
  • opracowywanie bieżących raportów dotyczących postępów prac na budowie

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub wyższe w zakresie elektryki, elektrotechniki, energetyki, automatyki lub pokrewnym
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • analityczne myślenie
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Praca Katowice
  • Asystent Katowice
  • Asystent zarządu Katowice
  • Asystent stomatologiczny Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116