Asystent ds. obsługi klienta i logistyki
  • Tychy
asystent ds. obsługi klienta i logistyki
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Poszukujesz pierwszego doświadczenia zawodowego? Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę w ludźmi? Jeśli dodatkowo obsługa programu Excel nie jest Ci straszna - aplikuj i dołącz do zespołu pełnego zaangażowania w centrum logistycznym międzynarodowej firmy spożywczej!

Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia, ale poszukujemy osoby o silnych umiejętnościach komunikacyjnych, zaangażowaniu w naukę oraz chęci do rozwoju w tym obszarze.

Dołącz do nas, a zapewnimy Ci wsparcie, szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego, które pomogą Ci rozwijać!

Oczekujemy

  • chęci do nauki i zdobywania nowej wiedzy
  • podstawowej znajomości programu Excel
  • dokładności, zdolności analitycznych
  • odpowiedzialności za powierzone zadania
  • komunikatywności i chęci pracy w zespole
  • możliwości dojazdu do pracy oraz dyspozycyjności do pracy na pełen etat

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę od zaraz
  • pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku w biznesowych godzinach
  • praca stacjonarna w jednej z dwóch lokalizacji: Tychy lub Gliwice
  • szkolenie wprowadzające oraz sprzęt potrzebny do pracy
  • premie miesięczne
  • benefity pozapłacowe
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i nabycia nowych umiejętności
  • pracę na podstawie pracy tymczasowej na umowę zlecenie na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Zadania

  • analiza zapisów monitoringu
  • analiza i wyjaśnienie pomyłek w kompletacji towaru na magazynie
  • bieżąca komunikacja z pracownikami magazynu
  • wyjaśnianie niezgodności
  • bieżące raportowanie niezgodności
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • praca w systemach firmowych

  • Praca Tychy
  • Specjalista ds. obsługi klienta Tychy
  • Logistyk Tychy
  • Tajemniczy klient Tychy
  • Obsługa hotelowa Tychy
  • Obsługa gastronomii Tychy
  • Specjalista ds. kadr i płac Tychy
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Tychy
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Tychy
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Tychy
  • Asystent Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064