Asystent ds. merytorycznych
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
CEL KIERUJE DZIAŁANIEM Krzysztof Zięba
29. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Firma Cel Kieruje Działaniem prowadzona przez Krzysztofa Ziębę, który w roli trenera, konsultanta oraz Coacha wspiera liderów w rozwoju ich organizacji realizując działania z szeroko rozumianej psychoedukacji dla biznesu. Firma jest na etapie wzrostu oraz nowych wyzwań związanych m.in. z adaptacją modelu rysów osobowości do sektora polskich przedsiębiorstw w celu ułatwienia im procesów zarządzania.
Osoba zatrudniona pozna całe „know-how” firmy w tym autorskie modele oraz rozwiązania. Należy podkreślić, iż stanowisko może mieć charakter odpłatnych praktyk/ stażu i w zamyśle organizacji ma mieć formę przyuczenia. W perspektywie 1-2 lat przewidujemy możliwość awansu na stanowisko młodszego specjalisty ds. szkoleń.
Główne Zadania:
• Wyszukiwanie oraz opracowywanie badań i raportów naukowych.
• Współtworzenie treści merytorycznych do social mediów.
• Asystowanie podczas szkoleń, warsztatów i konsultacji indywidualnych.
• Współpraca przy rozwoju autorskiego produktu celowanej rekrutacji.
• Bezpośredni kontakt z klientami, grupami szkoleniowymi, działami HR.
• Opracowywanie materiałów edukacyjnych dla uczestników szkoleń.
• W dłużej perspektywie możliwa praca badawczo-naukowa.
Wymagania stanowiska
• Student/ka 2-5 roku studiów lub świeżo po studiach z zakresu psychologii społecznej, psychologii w biznesie lub nauk o zarządzaniu ze specjalizacją zarządzania zasobami ludzkimi.
• Głębokie zainteresowanie psychologią osobowości i pasja do wspierania ludzi w rozwoju.
• Umiejętność analitycznego myślenia i opracowywania treści naukowych.
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
• Chęć rozwoju i zaangażowanie w dynamicznie rozwijającą się firmę.
• Mile widziane: umiejętności copywriting’u, biegłość w social mediach w tym edycja treści do social mediów, obsługa programów: excel, canva, powerpoint, SPSS, word, evernote, miro.
Oferujemy
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Pracę w zespole ekspertów z zakresu psychologii biznesu.
• Szansę na rozwój zawodowy i awans na stanowisko młodszego specjalisty ds. szkoleń, a w przyszłości samodzielnego konsultanta.
• Szkolenia oraz wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym.
• Wynagrodzenie 2200 – 4000 zł netto umowa zlecenie na okres 3 miesięcy (okres próbny).
• Pół etatu (ok. 20 godzin pracy/ tygodniowo)
• Praca hybrydowa
---------------- APLIKUJ PRZEZ FORMULARZ ----------------