Asystent ds. Marketingu - bez doświadczenia
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
24.7Communication
25. 7. 2024

Poszukujemy kandydatów do zespołu odpowiedzialnego za pisemny kontakt z klientami. Praca dostępna dla każdego, bez wymaganego doświadczenia. Udostępniamy gotowe materiały.
Stanowisko: Asystent ds. Marketingu - bez rozmów telefonicznych i wideo
Opis stanowiska:
Komunikacja z klientem z wykorzystaniem gotowych materiałów i formułek
Oferujemy:
- Umowę
- Wypłaty na konto co tydzień
- Pracę w zgranym i pomocnym zespole
- Premie za wysokie wyniki, od 500 zł wzwyż
- Miesięczne wynagrodzenie od 4000 zł i więcej
- Wsparcie na każdym etapie pracy
- Elastyczny czas pracy dostosowany do potrzeb pracowników
Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy szkolenie wdrażające. Praca polega na komunikacji z klientem gotowymi materiałami. Nic nie polecamy!
Wymagania:
- Ukończone 18 lat.
- Podstawowa znajomość obsługi komputera/telefonu
- Dostęp do Internetu
- Pozytywne nastawienie i chęć do pracy
- Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność
Uwaga: Nie jest to praca w marketingu wielopoziomowym (MLM) itp. Liczba miejsc jest ograniczona. Aplikuj już dziś!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941