Asystent ds. logistyki/ Młodszy koordynator ds. obsługi klienta
  • Płock
Płock, Płock, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 4. 2024

Twój język angielski jest na poziomie B2/C1 ?Jesteś sumienny/a, spostrzegawczy/a oraz, dokładny/a? Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie? A może chcesz coś zmienić ? Aplikuj a porozmawiamy o Twojej nowej pracy.

Miejsce pracy: Płock

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Filologia

    Angielska, Logistyka, Stosunki Zagraniczne, Ekonomia lub

    pokrewne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta, planowania, logistyki ,
  • znajomość środowiska SAP.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o prace- zatrudnienie bezpośrednie przez pracodawcę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w systemie :8-16,
  • opieka medyczna Luxmed,
  • pracowniczy Program Emerytalny,
  • zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • paczki dla dzieci 2x w roku,
  • pikniki dla pracowników 1 raz w roku,

Zadania

  • realizacja zamówień składanych przez klientów we

    współpracy z działem Planowania i Produkcji,
  • zapewnienie terminów dostaw towarów zgodnych z

    wymaganiami klientów we współpracy z działem Logistyki,
  • przygotowanie/kompletowanie niezbędnych dokumentów

    związanych z wysyłką towarów,
  • systematyczne uaktualnianie planów sprzedaży produktów,
  • bieżąca współpraca z klientami.

  • Praca Płock
  • Specjalista ds. obsługi klienta Płock
  • Logistyk Płock
  • Specjalista ds. Zakupów Płock
  • Specjalista ds. marketingu Płock
  • Specjalista ds. ofertowania Płock
  • Specjalista ds. Zarządzania Płock
  • Specjalista ds. Eksportu Płock
  • Specjalista ds. transportu Płock
  • Specjalista ds. HR Płock
  • Specjalista ds. turystyki Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532