Asystent ds. logistyki
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
UAB XM Textiles Europe
26. 9. 2024

XM Textiles Europe is an european part of international company XM Textiles established in 2002 and has been specialising in developing and designing of fabrics and accessories for workwear, uniforms and protective clothing. Every day, the multinational and multilingual XM Textiles team provides our customers with first class fabrics along with excellent service worldwide. Customer needs is our priority and it is very important to understand that each local market has its own specific demands. That is why XM Textiles as 100% customer-oriented company has its representative offices located in China, Lithuania, Romania, Brazil and Kazakhstan. Years of experience, high competence and knowledge of international textile industry is our strong base to meet the requirements of every customer.

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy asystenta (-ki) ds. logistyki do naszego zespołu! Jeśli jesteś odpowiedzialny(-a), dokładny(-a) i lubisz dynamiczne środowisko pracy, to stanowisko jest właśnie dla Ciebie. Nasza firma z sukcesem działa w sektorze logistycznym i oferuje możliwości rozwoju zawodowego.

Główne obowiązki:

  • Wsparcie specjalistów ds. logistyki w planowaniu i koordynacji przepływu towarów;
  • Obsługa i archiwizacja dokumentów związanych z transportem towarów;
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemach informatycznych;
  • Komunikacja z partnerami i dostawcami w zakresie zamówień oraz ich realizacji;
  • Nadzór nad procesami wysyłki i odbioru towarów;
  • Bieżące rozwiązywanie problemów w łańcuchu dostaw.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane w dziedzinie logistyki, zarządzania lub pokrewne);
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i pracy w zespole;
  • Dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie MS Office);
  • Znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem);
  • Odpowiedzialność, precyzyjność, szybka reakcja na zmieniające się warunki;
  • Doświadczenie w logistyce będzie dodatkowym

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w Polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • Możliwości szkolenia i rozwoju. Możliwość przyuczenia i przeszkolenia w miejscu pracy;
  • Zdobywanie doświadczenia w trakcie pracy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy;
  • Możliwości rozwoju kariery w szybko rozwijającej się firmie;
  • Spotkania zespołu, imprezy wewnętrzne i uroczystości w Polsce i za granicą;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Praca Gdańsk
  • Logistyk Gdańsk
  • Asystent Gdańsk
  • Asystent Pruszcz Gdański
  • Asystent Nowy Dwór Gdański
  • Asystent Starogard Gdański
  • Asystent gdański
  • Asystent zarządu Gdańsk
  • Asystent stomatologiczny Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836