Asystent ds. księgowości z orzeczeniem
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Grzegorz
17. 10. 2024

Firma z branży szkoleniowo- księgowej poszukuję Osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności na stanowisko Asystent ds. księgowości i kadr
Zakres Obowiązków:
- segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju;
- sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;
- przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi
wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych
-wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych
dokumentów;
-kompletowanie dowodów księgowych stanowiących podstawę
wystawiania dokumentów korygujących
- pomoc w bieżących pracach biura
- archiwizowanie dokumentacji
Wymagania:
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- wykształcenie średnie mile widziane wyższe
- chęć podjęcia szkolenia wstępnego z księgowości i kadr.
Oferujemy:
- szkolenie z księgowości i kadr
- po zakończonym szkoleniu, pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia.
- miła atmosfera
Zapraszam do wysłania CV za pomocą portalu bądź Kontakt telefoniczny tel: 784 153 879
Oferta realizowana w ramach Projektu " Kurs na niezależność II ! współfinansowanego z PFRON

  • Praca Lublin
  • Asystent Lublin
  • Asystent stomatologiczny Lublin
  • Asystent zarządu Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662