Asystent ds. księgowości z czeskim
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Szukasz pracy z możliwością pracy zdalnej? Posługujesz się językiem czeskim na poziomie min. B1? Chciałbyś spróbować swoich sił w dziale księgowości, a może masz już za sobą pierwsze doświadczenia w tym obszarze?

Its a match! To idealna oferta dla Ciebie:)

Oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  • co najmniej wykształcenia średniego
  • znajomości języka czeskiego na poziomie umożliwiającym komunikację oraz rozumienie dokumentów księgowych (poziom B1)
  • umiejętności organizacyjnych i dokładności w pracy
  • gotowości do pracy zdalnej
  • dyspozycyjności na pełen etat (warunek konieczny!)
  • motywacji, uśmiechu, pozytywnej energii :)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy
  • pracę w 100% zdalną - możesz pracować z każdego miasta w Polsce!
  • pakiet szkoleń
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i pierwszego doświadczenia w obszarze księgowości
  • szansę na rozwój w powszechnie znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość wykorzystania znajomości języka czeskiego w praktyce :)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16:00

Zadania

  • administracyjne wsparcie zespołu
  • wystawianie i księgowanie faktur
  • przygotowywanie dokumentacji finansowej dla spółek czeskich
  • wdrażanie się w procesy AP i AR (księgowanie należności i zobowiązań)
  • wprowadzanie danych do systemu
  • sporządzanie i weryfikacja dokumentów księgowych
  • opieka nad korespondencją mailową

  • Praca Poznań
  • Asystent Poznań
  • Asystent stomatologiczny Poznań
  • Asystent zarządu Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567