Asystent ds. księgowości
  • Chwaszczyno
, Chwaszczyno, Pomorskie, Polska
BIURO RACHUNKOWO-DORADCZE BOŻENA GROMADZKA-ARCIKIEWICZ
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Opis stanowiska:

  • bieżąca weryfikacja faktur i innych dokumentów księgowych,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów,
  • rozliczanie krajowych i zagranicznych delegacji służbowych,
  • sporządzanie dokumentacji płacowej i ZUS,
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych,
  • wprowadzanie dokumentów do programu księgowego,
  • analiza rozrachunków,
  • analiza dokumentacji magazynowej.

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • wykształcenie średnie ekonomiczne,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu czasu pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej.

OFERUJEMY:

Stanowisko przygotowane specjalnie dla kandydatów bez istotnego doświadczenia zawodowego, którzy poszukują przyjaznego i profesjonalnego środowiska pracy, w którym zaangażowani pracownicy czują się docenieni i otrzymują wsparcie niezbędne do wykorzystania w pełni swojego potencjału i rozwijania nowych kompetencji. Zapewniamy dostęp do wykwalifikowanych trenerów i ekspertów dziedziny rachunkowości, finansów i prawa podatkowego oraz liczne okazje do budowania umiejętności interpersonalnych i relacji zawodowych.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

113 581
19 190