Asystent ds. administracyjnych z językiem niemieckim lub angielskim (poziom B1/B2) w Fenbro
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Fenbro
2. 9. 2024
4500 - 5000zł

Jeżeli chcesz dołączyć do dynamicznej firmy i zdobyć pierwsze doświadczenia w administracji, zapraszamy do naszego zespołu. Szukamy zmotywowanego/ej studenta/ki na staż lub stałą współpracę w celu wspierania zadań w administracji. Jeżeli masz dużą chęć nauki, dobrze organizujesz swoje zadania (np. na uczelni) to zapraszamy do nas. Zdobędziesz cenne pierwsze doświadczenie, otrzymasz możliwość rozwoju w strukturach firmy i miejmy nadzieję, będziesz chciał/a zostać z nami na dłużej.

Twój zakres zadań:

  • Wspieranie innych członków zespołu w zarządzaniu rejestrem faktur, dokumentacji firmy i mailem firmowym
  • Wysłanie sprzętu firmowego dla nowych pracowników, tworzenie protokołów zdawczo odbiorczych
  • Zadania organizacyjne (noclegi, wydarzenia firmowe, pilnowanie kalendarza)
  • Inne zlecone zadania w celu wspierania firmy i rozwiązywania problemów

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B1/B2
  • Dbałość o szczegóły i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Podstawowa znajomość Excela
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i ustalania priorytetów
  • Proaktywność w rozwiązywaniu problemów
  • Pozytywne nastawienie oraz chęć do nauki
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz chęć do wspierania zespołu (również osób, które pracują zdalnie)

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze nowoczesnych narzędzi (takich jak G-Suite, Google Drive)

To oferujemy

  • Pracę w pięknym i nowoczesnym biurze w Warszawie (blisko Dworca Zachodniego)
  • Zgrany zespół, który wspiera się na co dzień i lubi spędzać ze sobą czas
  • Laptop i telefon
  • Możliwość rozwoju w dynamicznej firmie, która stawia na innowacje i wchodzi na nowe rynki zagraniczne
  • Wydarzenia integracyjne oraz wspólne świętowanie urodzin, rocznic, eventów firmowych
  • Strefę relaksu oraz siłownię w biurze i najlepszą kawę na mieście ?

Etapy rekrutacji:

Jeśli Twoje CV spełni nasze oczekiwania, zaprosimy Ciebie na spotkanie na Google Meet (około 30 minut).

Jeśli rozmowa przebiegnie pomyślnie, wówczas umówimy się na spotkanie w biurze i zdecydujemy czy dołączysz do naszego zespołu.

Jeżeli jesteś nastawiony/a na pracę w zgranym zespole i podbijanie rynków zagranicznych, zapraszamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu. Czekamy na Ciebie!

O nas:

fenbro.com

Jesteśmy dynamiczną i szybko rozwijającą się polską firmą, zajmującą się sprzedażą okien i drzwi dla klientów B2B i B2C w Irlandii oraz na innych rynkach światowych. Nasz cel jest prosty: chcemy spopularyzować stolarkę okienną i drzwiową z Polski i sprawić, aby proces zakupu był jak najłatwiejszy i jak najbardziej satysfakcjonujący. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami i markami i oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty wysokiej jakości, znane ze swojej funkcjonalności i najwyższej estetyki.

Stawiamy na jakość naszych procesów sprzedażowych oraz wysoką motywację naszych pracowników. Priorytetem jest dla nas głos naszych klientów – chcemy, aby wybierali produkty, z których będą w 100% zadowoleni! Nasi pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i radą na każdym etapie procesu zakupowego. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w Irlandii i Irlandii Północnej, zapewniamy im pełny pakiet usług: produkty, dostawę, montaż, gwarancję i wsparcie posprzedażowe – to wyjątkowa wartość wyróżniająca nas spośród innych firm z branży stolarki otworowej. Klientom na pozostałych rynkach (zarówno w Unii Europejskiej, jak i poza jej granicami) oferujemy profesjonalną sprzedaż i usługi dostawy typu door-to-door.

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536