Asystent ds. Administracji – Praca Zdalna
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Feel Comfort
26. 9. 2024

LINK DO APLIKOWANIA:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 Aktualizacja danych w wewnętrznym systemie.
 Wprowadzanie danych do systemu (m.in. z dokumentów, skanów, plików) oraz dbanie o ich poprawność.
 Przygotowywanie raportów dla osób decyzyjnych.
 Prowadzenie firmowych baz danych, uzupełnianie braków oraz korygowanie nieprawidłowości.
 Dbanie o sprawny przepływ informacji w firmie: komunikacja online, mailowa, telefoniczna.
 Praca z dokumentacją.
 Obsługa projektów dotacyjnych, w tym wsparcie w przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji.
 Prowadzenie kalendarza firmowego, zapewniając sprawną komunikację i organizację pracy.
WYMAGANIA:
 Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane).
 Bardzo dobra umiejętność komunikacji ustnej i pisemnej, umożliwiająca swobodną wymianę informacji (warunek konieczny).
 Pewność siebie, pozytywne nastawienie i inicjatywa w działaniu.
 Wykształcenie co najmniej średnie (warunek konieczny).
 Znajomość MS Office, szczególnie Excel i Word (m.in. funkcje SUMA, ŚREDNIA, SUMA.JEŻELI, WYSZUKAJ.PIONOWO).
 Zdolności analityczne oraz minimum roczne doświadczenie w pracy z danymi.
 Gotowość do pracy zdalnej na 0,5 etatu, z możliwością zwiększenia wymiaru czasu pracy w przyszłości.
NASZ KLIENT OFERUJE:
 Umowę o pracę na 0,5 etatu (z możliwością zwiększenia w przyszłości).
 Dynamiczne środowisko pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
 Pracę zdalną.
 Wynagrodzenie: 2150 zł brutto.
 Możliwość elastycznego ustalenia godzin pracy bezpośrednio z pracodawcą.
 Opiekę medyczną.
 Ubezpieczenie grupowe.
 Bony świąteczne.
 Pakiet sportowy.
 Szkolenia zawodowe.
 Perspektywę awansu.
 Laptop służbowy.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836