ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI K/M (ZLECENIE)
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Zamieniecka 54/13, 04-158 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
MAGFIN MAGDALENA SMĘDZIK
20. 8. 2024
od 30 PLN (Wynagrodzenie brutto)

księgowanie faktur, wprowadzanie dokumentów w systemie księgowym, sprawdzanie zgodności rozrachunków, obsługa poczty,

Inne wymagania
Wymagania:
- wykształcenie: wyższe (rachunkowość/finanse);
- co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego;
- doświadczenie w pracy w zespole;
- dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne;
- komunikatywność, wysoka kultura osobista;
- znajomość spraw kadrowo-płacowych oraz języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem;
- znajomośc języka rosyjskiego na poziomie B2;
- znajomość języka angielskiego na poziome B2;
- znajomość języka polskiego na poziomie C1;
- chęć do nauki oraz rozwoju zawodowego;
Obowiązki:

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Jezyki
angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowanyrosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), kierunek: rachunkowość/finanse

  • Praca mazowieckie
  • Asystent Wysokie Mazowieckie
  • Asystent mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567