Asystent do spraw księgowości
  • Strzyżów
Strzyżów, Strzyżów, podkarpackie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Zagroda Sp. z o.o.
24. 3. 2024

Informacje podstawoweMiejsce pracy: 1 Maja 38/B, 38-100 Strzyżów, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackie

Obowiązki

  • Segregacja dokumentacji pod względem ich rodzaju
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno - rachunkowym
  • Przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych
  • Sprawdzanie zapisu kont rachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami
  • Wprowadzanie do systemu finansowo - księgowego zadekretowanych dokumentów
  • Archiwizowanie dowodów księgowych
  • Korespondencja z bankami i urzędami
  • Sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
  • Chęci do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Wymagane dokumenty: CV,LM

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę jednozmianową

  • Praca Strzyżów
  • Asystent Strzyżów
  • Strzyżów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714