Asystent Członka Zarządu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
28. 8. 2024

1111491301

Obowiązki

  • Wsparcie Członka Zarządu w codziennych obowiązkach.
  • Koordynacja bieżących spraw administracyjno - biurowych.
  • Prowadzenie i organizacja kalendarza spotkań Członka Zarządu.
  • Obsługa spotkań biznesowych, zebrań oraz wizyt gości.
  • Redagowanie pism.
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz informacji.

Wymagania

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej organizacji.
  • Jesteś osobą samodzielną, sumienną, odpowiedzialną, wykazującą się inicjatywą w działaniu.
  • Potrafisz zarządzać wieloma zadaniami jednocześnie.
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Dobrze posługujesz się pakietem MS Office.
  • Mile widziana dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • ​​Zatrudnienie na UoP.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Kartę MutiSport i Ubezpieczenia Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.
  • Przyjazne środowisko pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536