Asystent Blacharza Samochodowego
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Autoryzowany Dealer marki ŠKODA & KIA
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wstępny demontaż i ponowny montaż wybranych elementów karoserii,

  • Pomoc przy wykonywaniu napraw powypadkowych i bieżących,

  • Przestrzeganie procedur producenta i standardów naprawy.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywanej pracy,
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • obra organizacja własnej pracy.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Praca I zmianowa od poniedziałku do piątku,

  • Lokalizację miejsca pracy w samym centrum miasta,

  • Bezpłatny parking dla pracowników przy salonie,

  • Pakiet świadczeń medycznych dla pracownika i jego rodziny oraz program Benefit System - Multisport (po pozytywnym przejściu okresu próbnego),

  • Pracę w wyjątkowym zespole i dynamicznie rozwijającej się marce KIA,

  • Praca Bielsko-Biała
  • Blacharz Bielsko-Biała
  • Asystent Bielsko-Biała
  • Asystent stomatologiczny Bielsko-Biała
  • Asystent zarządu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228