Asystent biurowy z j. hiszpańskim z niepełnosprawnością
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
InnoThink
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Dla międzynarodowego Klienta z branży technologii finansowych i detalicznych poszukujemy pracownika na stanowisko Asystent biurowy
Praca dla osób z niepełnosprawnością w formule pracy zdalnej.
Zakres obowiązków:
administracja i koordynacja eksploatacji floty pojazdów silnikowych,
zarządzanie dokumentacją pojazdów (ubezpieczenia i raporty, zgodność z przepisami i regulacjami rządowymi),
tworzenie i utrzymywanie bazy danych floty,
współpraca z wybranymi leasingodawcami (pojazdami) (zamówienia, relokacje, zwroty),
sprawdzanie i zatwierdzanie poprawności faktur.
Wymagania stanowiska
Wymagania:
aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
biegła znajomość języka hiszpańskiego– warunek konieczny,,
bardzo dobra znajomośc języka angielskiego,
znajomość SAP będzie ddoatkowym atutem,
bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
samodzielność i umiejętność wyznaczania priorytetów,
wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
proaktywna postawa w wykonywaniu codziennych obowiązków,
dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole oraz w formie pracy zdalnej.
Oferujemy
Firma oferuje:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
niezbędny sprzęt do pracy laptop / telefon,
benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, Multisport,
pracę w systemie pracy zdalnej,
oferta dotyczy pracy stałej,
wynagrodzenie negocjowane indywidualnie.
Osoby zainteresowane ofertą pracy bardzo prosimy o przesłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny.

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567