Asystent Biura Zarządu
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
PRU MEGA-REM Sp. z o.o.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie Prezesa Zarządu: Zapewnienie kompleksowego wsparcia administracyjnego i organizacyjnego dla Prezesa Zarządu w codziennej pracy oraz realizacji celów biznesowych.

  • Zarządzanie Kalendarzem i Organizacja Spotkań: Planowanie i koordynacja spotkań, konferencji, podróży służbowych oraz innych wydarzeń z udziałem Prezesa Zarządu.

  • Obsługa Korespondencji: Monitorowanie i odpowiadanie na korespondencję e-mailową oraz tradycyjną, zarządzanie dokumentacją i archiwizacja dokumentów.

  • Przygotowywanie Prezentacji i Raportów: Opracowywanie prezentacji, raportów, notatek oraz innych dokumentów na potrzeby Prezesa Zarządu.

  • Koordynacja Zadań: Współpraca z innymi działami firmy w celu koordynacji działań związanych z realizacją projektów i inicjatyw strategicznych.

  • Obsługa Gości: Zapewnienie profesjonalnej obsługi gości odwiedzających biuro oraz organizacja spotkań biznesowych.

WYMAGANIA:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność zarządzania czasem i priorytetami.

  • Silne umiejętności komunikacyjne oraz wysoki poziom dyskrecji i zaufania.

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu.

  • Dyspozycyjność.

  • Miła aparycja.

OFERUJEMY:
  • Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się Spółce.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.

  • Miłą i profesjonalną atmosferę w zespole.

  • Praca Kraków
  • Asystent zarządu Kraków
  • Asystent Kraków
  • Asystent stomatologiczny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662