Asystent biura projektowo-technologicznego
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Synerte Sp.z o.o.
27. 8. 2024

W związku z rozwojem firma Synerte Sp. z o.o. zatrudni: Asystenta biura projektowo - technologicznego.
Naszą firmę wyróżnia doświadczenie. Od wielu lat działamy na polskim i zagranicznym rynku oraz z sukcesem wykonujemy zlecenia dla Klientów z wielu branż, a przede wszystkim z branży Automotive. Naszymi partnerami są Volvo, Porsche, Audi, Peugeot, Daimler, MAN oraz wiele innych.
Opis stanowiska:
• udział w procesie projektowania konstrukcji stalowych,
• opracowywanie dokumentacji warsztatowej oraz montażowej konstrukcji stalowych m.in. pod linie transportu technologicznego,
• modelowanie konstrukcji 3D w oprogramowaniu Autodesk AdvanceSteel,
• przygotowywanie list materiałowych produkcyjnych/technologicznych, plików wsadowych na maszyny DXF,
• przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej,
• udoskonalanie obecnych oraz opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
• współpraca z innymi działami firmy, w tym z wydziałem produkcji i działem montażowym.
Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane na kierunku: budownictwo lub budowa maszyn)
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, minimum A2,
• minimum podstawowa znajomość i doświadczenie w pracy z oprogramowaniem Autodesk AutoCad,
• predyspozycje analityczne i organizacyjne,
• umiejętność pracy w zespole,
• wysoka kultura pracy oraz dobra organizacja pracy.
Mile widziane:
• znajomość oprogramowania Advanced Steel,
• znajomość oprogramowania Autodesk Robot,
• znajomość oprogramowania IdeaStatica,
• znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
• Stabilność: jeśli szukasz długofalowej współpracy i pewności zatrudnienia – oferujemy umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Atrakcyjne wynagrodzenie: doceniamy Twoje kompetencje, doświadczenie oraz Twój wkład włożony w pracę – indywidualnie ustalamy wysokość pensji,
• Rozwój: chciałbyś rozwinąć swoją wiedzę oraz potencjał – z nami masz taką możliwość – stawiamy na rozwój naszych pracowników;
• Przyjazne środowisko: wiemy, że praca jest ważnym elementem w życiu każdego człowieka, przebywamy w niej większą część dnia. Pracując u nas spędzisz ją w atmosferze wzajemnej współpracy, pomocy i szacunku.
• Dogodna lokalizacja: chcesz sprawnie docierać do pracy – nasze biuro mieści się w centrum Rzeszowa,
• Stałe godziny pracy: zależy Ci na pracy w systemie jednozmianowym – oferujemy pracę od pon. do pt. od 08:00 – 16:00,
• Niezliczoną ilość pysznej kawy.
Jeśli powyżej wymienione umiejętności cechują właśnie Ciebie, prześlij swoje CV na za pomocą portalu– a my skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Rzeszów
  • Asystent Rzeszów
  • Asystent stomatologiczny Rzeszów
  • Asystent zarządu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536