Asystent / Asystentka Zarządu
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Claro sp. z o.o. sp. k.
20. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie Zarządu firmy w realizacji bieżących zadań
  • Opieka nad nieruchomościami zewnętrznymi należącymi do firmy na terenie Krakowa
  • Redagowanie pism wychodzących z Zarządu, na podstawie przekazanej treści

Nasze wymagania

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Łatwość wypowiadania się w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel)
  • Zdolność rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i systematyczność
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet bezpłatnej prywatnej opieki medycznej
  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Weryfikacja CV
  • Rozmowa rekrutacyjna - weryfikacja kompetencji
  • Rozmowa z bezpośrednim przełożonym - ustalenie warunków współpracy
  • Zaproszenie do współpracy

  • Praca Kraków
  • Asystent zarządu Kraków
  • Asystent Kraków
  • Asystent stomatologiczny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045