Asystent/Asystentka zarządu
  • Stalowa Wola
Stalowa Wola, Stalowa Wola, Podkarpackie, Polska
UP LED sp. z o. o.
8. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• Wspieranie dyrektora handlowego w codziennych zadaniach oraz koordynowanie działań zespołu
• Przygotowywanie prezentacji, raportów oraz dokumentów
• Monitorowanie działań konkurencji oraz analiza rynku
• Komunikacja w jęz. angielskim z klientami i partnerami biznesowymi
• Utrzymywanie relacji z klientami oraz obsługa połączeń i korespondencji
• Zarządzanie kalendarzem spotkań oraz organizacja podróży służbowych
• Obsługa działu pod kątem spraw organizacyjno-administracyjnych
Nasze wymagania:
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Umiejętności organizacyjne oraz zarządzania czasem
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Samodzielność i inicjatywa w działaniu
• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
• Komunikatywność, umiejętność precyzyjnego przekazywania informacji oraz dostosowania komunikacji do odbiorcy
• Gotowość do podróży służbowych i uczestnictwa w targach branżowych
• Znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
• Praca w organizacji z ugruntowaną pozycją rynkową
• Umowę o pracę
• Dofinansowanie do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Kartę Multisport
• Narzędzia do pracy
CV proszę wysyłać na praca(at)upled.pl

  • Praca Stalowa Wola
  • Asystent Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567