Asystent / Asystentka Zarządu
  • Macierzysz
, Macierzysz, mazowieckie, Polska
Carcon Sp. z o.o.
14. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w organizacji czasu pracy Zarządu i koordynacja projektów Zarządu,
  • Koordynacja i wsparcie międzydziałowe,
  • Organizacja i zarządzanie spotkaniami,
  • Zapewnienie ciągłości operacyjnej pracy biura i zarządzanie przestrzenią biurową,
  • Zarządzanie majątkiem firmy, w tym sprzętem biurowym oraz przekazywaniem pojazdów,
  • Monitorowanie i zarządzanie benefitami pracowniczymi oraz narzędziami służbowymi,
  • Wstępny kontakt z zainteresowanymi klientami,
  • Wdrażanie nowych umów,
  • Uruchamianie procesów rekrutacyjnych,
  • Wdrażanie nowych pracowników do organizacji,
  • Organizacja wydarzeń firmowych,
  • Zarządzanie pocztą przychodzącą i wychodzącą,
  • Zbieranie i analiza danych, przygotowywanie raportów i prezentacji na potrzeby zarządu.

Nasze wymagania

  • Proaktywna postawa biznesowa oraz nastawienie na realizację celu, z determinacją do pokonywania przeciwności i radzenia sobie z wszelkimi utrudnieniami,
  • Wysokie zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz brak akceptacji dla postawy lekceważącej,
  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • Odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Zdolność do podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • Samodzielność decyzyjna i proaktywne podejście do wyzwań,
  • Umiejętność pracy pod presją,
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne, wysoka kultura osobista w budowaniu relacji z innymi,
  • Umiejętności organizacyjne na wysokim poziomie,
  • Komunikatywność i otwartość,
  • Partnerskie relacje i decyzyjność,
  • Chęć rozwoju i ciągłego zdobywania doświadczenia,
  • Dostępność komunikacyjna po godzinach pracy w przypadku ważnych spraw i sytuacji awaryjnych,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość narzędzi Google takich jak: Gmail, Google Docs, Kalendarz Google, Google Chat,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Onboarding - pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko,
  • Dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi w tym pojazd służbowy na potrzeby biurowe,
  • Możliwość rozwoju w tym szkolenia i kursy dla osób zaangażowanych,
  • Pozytywną i miłą atmosferę w młodym zespole,

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

102 988
19 648