Asystent / Asystentka Zarządu
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Green Capital S.A.
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy biura – zapewnisz, że codzienne operacje przebiegają płynnie, a zespół ma wszystko, czego potrzebuje do efektywnej pracy.
  • Przyjmowanie gości biura oraz organizacja i obsługa spotkań biznesowych – stworzysz atmosferę profesjonalizmu i gościnności, zarówno w biurze, jak i na spotkaniach.
  • Operacyjne wsparcie działań Zarządu oraz pracowników innych Działów – współpracując z różnymi zespołami staniesz się nieocenionym wsparciem w codziennej pracy, potrzebach i zapytaniach.
  • Zaopatrzenie biura w artykuły spożywcze i biurowe lub inne czynności administracyjne związane z funkcjonowaniem biura– będziesz czuwać nad tym, aby nasze biuro było zawsze gotowe na wszelkie wyzwania, zaopatrując je w niezbędne artykuły.
  • Wypełnianie, wysyłanie, odbieranie korespondencji – zadbasz o to, aby żadne ważne dokumenty nie umknęły uwadze.
  • Prowadzenie rejestrów dokumentacji biurowej – będziesz dbać o porządek i bezpieczeństwo kluczowych dokumentów.
  • Tworzenie dokumentacji, uchwał, pism – twoje umiejętności redakcyjne pomogą w kreowaniu profesjonalnych dokumentów.
  • Pomoc przy obsłudze spółek zagranicznych (przygotowywanie dokumentów, wniosków, rozliczanie kosztów, weryfikacja faktur, raportowanie) – Twoje zaangażowanie przyczyni się do sukcesów naszych międzynarodowych projektów.
  • Planowanie, organizacja i rozliczanie wyjazdów służbowych - krajowych i zagranicznych.
  • Ścisła współpraca z Wydziałem Administracyjnym w Toruniu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku lub wykształcenie związane z administracją,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2),
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word) i/lub Google Workspace (Dokumenty, Arkusze),
  • Umiejętności redagowania tekstów,
  • Samodzielności – potrafisz pracować efektywnie bez stałego nadzoru,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej – potrafisz zarządzać czasem i zadaniami w dynamicznym środowisku,
  • Komunikatywności – łatwo nawiązujesz kontakty i umiesz współpracować z różnymi zespołami,
  • Skrupulatności i dokładności – zwracasz uwagę na szczegóły, które robią różnicę.
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Umiejętność sporządzania raportów ze spotkań,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, w której liczy się współpraca i dążenie do realizacji zamierzonych celów,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Gdyni,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP,
  • Pakiet benefitów: karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie PZU, pakiet medyczny Allianz, MasterBenefit, program poleceń pracowniczych,
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy i partnerskie podejście do pracowników.

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie wyzwania, potrafi zarządzać wieloma zadaniami jednocześnie i pragnie pracować w organizacji, której misją jest tworzenie zrównoważonej przyszłości, to stanowisko jest właśnie dla Ciebie!

  • Praca Gdynia
  • Asystent zarządu Gdynia
  • Asystent Gdynia
  • Asystent stomatologiczny Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713