Asystent / Asystentka Zarządu
  • Będzin
Będzin, Będzin, śląskie, Polska
Primost Południe Sp. z o.o.
22. 8. 2024

P R I M O S T POŁUDNIE Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie (ul. Odkrywkowa 91, 42-504 Będzin), prężnie rozwijająca się w branży drogowo-mostowej spółka zatrudni:

OPIS STANOWISKA

  • wspieranie Zarządu i kierownictwa w kwestiach organizacyjnych i administracyjnych
  • kontakt z kontrahentami firmy (Zamawiający, Podwykonawcy)
  • obsługa centrali telefonicznej i maila firmowego,
  • zapewnienie poufności i sprawnego obiegu powierzonych dokumentów
  • prowadzenie korespondencji biura (pisma wychodzące i przychodzące)
  • przygotowywanie i opracowanie pism
  • przygotowywanie raportów
  • zapewnienie efektywnego przepływu informacji pomiędzy Zarządem a podległymi działami
  • umawianie spotkań
  • działania promocyjne w spółce (prowadzenie profilu Spółki w mediach społecznościowych)
  • tworzenie grafiki (reklama firmy)
  • załatwianie spraw bieżących, zamawianie artykułów biurowych
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura Zarządu
  • inne zadania zlecone przez zarząd

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe
  • wiedza o administracji i zarządzaniu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • kreatywność
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w pracy
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz samodzielności działania
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi mediów społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin)
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty

  • ogólna wiedza z zakresu budownictwa
  • ukończone studia na kierunku Budownictwo
  • znajomość Prawa Budowlanego
  • znajomość języka ukraińskiego/ rosyjskiego
  • znajomość procedur legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców
  • doświadczenie w pracy z programem CRM, ERP

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy
  • udział w ciekawych przedsięwzięciach
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów odpowiednich do stanowiska

  • Praca Będzin
  • Asystent Będzin
  • Asystent Będzino
  • Będzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648