Asystent / asystentka wychowawcy
  • Biłgoraj
Biłgoraj, Biłgoraj, Lublin Voivodeship, Polska
SOS Wioski Dziecięce w Polsce
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Biłgoraj

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w wykonywaniu pracy Wychowawców/ Rodziców SOS
  • pomoc w opiece nad dziećmi
  • pomoc w prowadzeniu domu
  • przezwyciężanie trudności szkolnych
  • zaspokajanie potrzeb emocjonalnych, rozwojowych, zdrowotnych i społecznych dzieci
  • organizowanie czasu wolnego dzieci
  • zastępowanie wychowawcy SOS w razie jego nieobecności
  • współpraca z rodzinami pochodzenia dzieci
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi specjalistami

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • wysoka motywacja do pracy z dziećmi
  • doświadczenie w bezpośredniej pracy z dziećmi i/lub rodzinami
  • wrażliwość na potrzeby dzieci i umiejętność reagowania na zgłaszane przez nie problemy
  • umiejętność współpracy w zespole
  • komunikatywność
  • praktyczne umiejętności życiowe
  • dyspozycyjność
  • niekaralność

Mile widziane

  • ukończone studia wyższe na kierunku: pedagogika, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub inny, której program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • szkolenia
  • superwizje
  • Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne i techniczno-administracyjne

Nasza Organizacja od 40 lat niesie pomoc dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej oraz zagrożonym jej utratą.

W swojej pracy kierujemy się Polityką Ochrony Dziecka i naszym Kodeksem Etycznym.

Prowadzimy SOS Wioski Dziecięce, gdzie dzieci znajdują troskliwy dom, rodzinną opiekę i bezwarunkowe wsparcie.

  • Praca Biłgoraj
  • Asystent Biłgoraj
  • Biłgoraj - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588