Asystent / Asystentka w Dziale Księgowości
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
BetaMed S.A.
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie.

Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:
Opis stanowiska
  • kontrola i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • rejestracja dokumentów zakupowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • uzgodnienie kont rozliczeniowych i rozrachunkowych
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
  • kontrola terminów płatności
  • windykacja należności
  • archiwizacja dokumentów
  • bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy
  • prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw
  • inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji

Wymagania
  • absolwent lub student studiów zaocznych kierunków związanych z obszarem nauk ekonomicznych
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • znajomość programu MS Excel
  • dobra organizacja pracy
  • dokładność, staranność i terminowość
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu CDN Optima

Oferujemy
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • samodzielność w realizacji zadań
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości

  • Praca Chorzów
  • Asystent Chorzów
  • Pracownicy uczelni w Polsce Chorzów
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Chorzów
  • Doradca podatkowy w Polsce Chorzów
  • Asystent zarządu Chorzów
  • Asystent stomatologiczny Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836