Asystent/ Asystentka w dziale handlowym
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
SFI SP Z O.O.
9. 10. 2024

STUDIO FIGURA International - lider w kobiecej branży fitness oraz wellness, posiadający gabinety partnerskie na całym świecie. Posiadamy własną produkcję urządzeń, kosmetyków i suplementów. Od ponad 18lat na rynku!
W związku z ogromną ekspansją i rozszerzeniem swoich działań poszukujemy do Naszej centrali w Wysogotowie (okolice Poznania) kandydata na stanowisko:
Asystent/ Asystentka w dziale handlowym- pracownik wsparcia działu sprzedaży
Obowiązki:
• wspomaganie pracy zespołu handlowego;
• weryfikacja i kontrola dokumentów, formularzy;
• pomoc w przygotowaniu raportów i analiz na potrzeby sprzedaży;
• docelowo (po wdrożeniu) -> bieżąca i bezpośrednia obsługa potencjalnych klientów (kontakt mailowy, telefoniczny), przygotowywanie prezentacji, udział w spotkaniach handlowych;
Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w pracy z klientem w dziale sprzedaży;
• samodzielność w działaniu przy jednoczesnym zachowaniu standardów i procedur;
• dobra organizacja pracy, punktualności oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania;
• dokładność oraz umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność.
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie, wraz z premia roczna;
• samodzielne stanowisko pracy (opieramy współpracę o zaufanie, a nie kontrolę);
• MULTISPORT, oraz dodatkowe ubezpieczenie (pakiet zdrowotny);
• nieograniczona możliwość BEZPŁATNEGO korzystania z urządzeń/ zabiegów medycyny estetycznej w showroom firmy;
• możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym;
• ciekawą i pełną wyzwań pracę, pozwalającą na pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych;
• nowoczesne biuro- praca w głównej siedzibie naszej firmy w Wysogotowie 9-17, weekendy wolne.
Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Poznań
  • Asystent Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Asystent zarządu Poznań
  • Asystent stomatologiczny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690