Asystent / Asystentka w biurze rachunkowym
  • Warszawa, Praga-Południe
mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe, mazowieckie, Polska
Staff Partners
8. 5. 2024

Dla jednego z naszych Klientów - biura rachunkowego działającego na Pradze Południe - poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie działu księgowości
  • Archiwizacja dokumentów/ faktur
  • Wykonywanie zadań zleconych przez dział księgowości

Wymagane kwalifikacje:

  • Podstawowy zakres wiedzy o rachunkowości
  • Mile widziane wykształcenie lub osoba w trakcie wykształcenia związanego z rachunkowością
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowości
  • Sprawna obsługa komputera, pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na postawie umowy zlecenie za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej
  • Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach od 7:00-9.00 do 15:00-17.00 w siedzibie firmy
  • Przyjemną atmosferę pracy w niewielkim biurze rachunkowym
  • Możliwość rozwinięcia  lub zdobycia pierwszego doświadczenia związanego z księgowością, wszystkiego możemy Cię nauczyć ! :)

  • Praca mazowieckie
  • Asystent Wysokie Mazowieckie
  • Asystent mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293