Asystent / Asystentka Stomatologiczna Zduńska Wola
  • Zduńska Wola
Zduńska Wola, Zduńska Wola, Łódzkie, Polska
Paulina Maria Kaczmarek
11. 8. 2024

W naszym nowoczesnym gabinecie powiększamy zespół lekarzy dentystów co za tym idzie, chcielibyśmy powiększyć grono naszych Asystentek Stomatologicznych. Jeśli szukasz pracy to jest to idealny moment! Skontaktuj się z nami!
Adres: Iwaszkiewicza 4, Zduńska Wola, A.P.Denti&Beauty
Obowiązki na stanowisku pracy:
czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych;
przygotowywanie gabinetów do pracy z Pacjentem;
prowadzenie dokumentacji medycznej;
przygotowanie i sterylizacja narzędzi.
Oczekiwania:
doświadczenie w pracy z lekarzem "na 4 ręce";
dyspozycyjność;
sumienność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
umiejętność pracy z Pacjentem, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
wykształcenie minimum średnie - kierunkowe.
Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie;
możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb;
możliwości dalszego rozwoju;
miłą i przyjemną atmosferę w miejscu pracy.

  • Praca Zduńska Wola
  • Asystent Zduńska Wola
  • Zduńska Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544