Asystent / Asystentka Spedytora
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Spilo
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizowaniu transportu samochodowego materiałów sypkich.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Aktywne, skuteczne pozyskiwanie nowych przewoźników i klientów,

  • Realizacja zleceń transportowych i monitorowanie ich przebiegu,

  • Zaangażowanie w terminowe wykonywanych usług transportowych,

  • Dbanie o dobre relacje z klientami,

  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji transportowej.

Wymagania
  • Doświadczenie związane z transportem na stanowisku dyspozytora i/lub spedytora,

  • Umiejętność planowania i osiągania wyznaczonych celów,

  • Dobra organizacja pracy i działania pod presja czasu,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność,

  • Znajomość giełdy transportowej,

  • Znajomość branży TSL.

Oferujemy
  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,

  • Dobre warunki zatrudnienia oraz odpowiednie narzędzia pracy, szkolenia.

  • Praca Katowice
  • Spedytor Katowice
  • Asystent Katowice
  • Asystent zarządu Katowice
  • Asystent stomatologiczny Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075