Asystent / Asystentka Serwisu
  • Stare Bielice
zachodniopomorskie, Stare Bielice, zachodniopomorskie, Polska
Mojsiuk Sp. z o.o. Auto KM sp.k.
2. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie pracowników serwisu w codziennej pracy związanej z obsługą i pozyskiwaniem Klientów.
  • Wykonywanie prac administracyjnych.
  • Nadzór nad rozliczeniami.
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.
  • Dbanie o estetykę i porządek w biurze obsługi klienta.
  • Współpraca i komunikacja z innymi działami pomocnymi w obsłudze klienta.

Nasze wymagania

  • Nastawienie na budowanie relacji i współpracę zespołową.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Prawo jazdy min. kat. B
  • Biegła obsługa komputera.
  • Terminowość i dbałość o szczegóły.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w Autoryzowanej Stacji Obsługi Mercedes-Benz.
  • Podnoszenie kwalifikacji dzięki cyklicznym szkoleniom dedykowanym z Mercedes-Benz.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Partnerską atmosferę w miejscu pracy.
  • Benefity pracownicze: możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny ubezpieczenie grupowe, a dla aktywnych karta Multisport.

  • Prosimy również o kontakt osoby będące na początku kariery zawodowej – dołącz do zespołu serwisu, wprowadzimy Cię w świat marki Mercedes-Benz.
  • Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Grupy Mojsiuk z dopiskiem nazwy stanowiska "ASYTENT SERWISU”.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca zachodniopomorskie
  • Asystent zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544