Asystent / Asystentka Projektanta Konstrukcji Budowlanych
  • Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, Polska
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
8. 10. 2024

Climatic - projektujemy i budujemy modułowo - solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo. Spółka Climatic z centralą pod Warszawą (w miejscowości Reguły) jest polską firmą działającą w kraju i zagranicą. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia. Mamy własny duży zakład produkcyjny. Inwestycje realizujemy głównie w systemie zaprojektuj-wybuduj. Jesteśmy pionierami i specjalistami w realizacji inwestycji wykonywanych w technologii modułowej takich obiektów jak: szpitale, budynki medyczne, obiekty wojskowe, policyjne i inne budynki specjalistyczne, szkoły i przedszkola, budynki użyteczności publicznej oraz wielu innych. Nasz portfel zamówień wciąż rośnie dzięki naszej innowacyjności i referencjom.

Inwestycje realizujemy: dwa razy szybciej / na czas / w wysokiej jakości / bezproblemowo.

Jeśli chcesz się rozwijać, dołącz do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu.

Stań się częścią naszego sukcesu.

Więcej informacji znajdziesz na www.climatic.pl

Twój zakres obowiązków:

  • Jeśli czujesz się Projektantem / Konstruktorem z powołania….chcesz się rozwijać i doskonalić?
  • Chcesz pracować w nowoczesnym zespole konstruktorskim, wykorzystującym nowoczesne oprogramowanie, w tym 3D?
  • Chcesz rozwijać swoje doświadczenie w pracy projektowo-konstruktorskiej pośród doświadczonej kadry, chętnej do dzielenia się swoją wiedzą?
  • Chcesz projektować ciekawe konstrukcje w nieszablonowych budynkach w innowacyjnej technologii modułowej (m.in. szpitale, centra przetwarzania danych itp.)?
  • Chcesz mieć możliwość wykonywania prac projektowych, które w krótkim czasie są wdrażane do realizacji?
  • Chcesz mieć możliwość szybkiej weryfikacji przyjętych rozwiązań projektowych? (w realizowanych budowach, które dosłownie rosną „w oczach” albo w naszym własnym centrum badawczo-laboratoryjnym, gdzie testujemy nowe pomysły projektowe)
  • Traktujesz swoją karierę na poważnie?

…to…. daj sobie szansę i wyślij CV!

Obiecujemy pochylić się nad każdą aplikacją indywidualnie,

Gwarantujemy, że my traktujemy konstruowanie na poważnie, profesjonalnie oraz wdrażamy najnowsze trendy i nowinki techniczne,

Jesteśmy otwarci na pomysły: zaskocz nas swoimi pomysłami i wiedzą.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo,
  • Znajomość programu AUTOCAD – Wymóg konieczny,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 1 rok,
  • Umiejętność współpracy z zespołem projektowym, dokładność, sumienność.

Mile widziane:

  • Znajomość programów Advance Steel, REVIT, RFEM.
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych.

To oferujemy:

  • Umowę o pracę lub b2b w stabilnej ekonomicznie firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Stanie się częścią Indywidualnej Korporacji Rodzinnej,
  • Uczestniczenie w rozwoju innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmy,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę z młodym zespołem,
  • Dalszy rozwój gwarantowany!

  • Praca Ostrowiec Świętokrzyski
  • Asystent Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ostrowiec Świętokrzyski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251