Asystent/Asystentka projektanta instalacji sanitarnych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
SMP PROJEKTANCI sp. z o.o. sp. k.
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie i weryfikacja kompletnej dokumentacji projektowej w zakresie branży instalacyjnej (w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych),
  • Uzgadnianie dokumentacji z gestorami sieci,
  • Tworzenie rysunków, obliczeń, zestawień i opisów technicznych,
  • Współpraca z projektantami branży mostowej i drogowej.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie kierunkowe - inżyniera środowiska (może być w trakcie studiów),
  • Znajomość oprogramowania branżowego (np. AutoPROFIL, Profil Koordynator),
  • Oprogramowanie kosztorysowe – Kobra lub pokrewne - mile widziane,
  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • Pracę w biurze w Poznaniu,
  • Wsparcie przy wdrażaniu w nowe obowiązki oraz możliwość awansu w ramach struktury firmy,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Kawę/herbatę,
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania karty MultiSport lub prywatnej opieki medycznej, dodatki do urlopów,
  • Miłą atmosferę.

  • Praca Poznań
  • Projektant Poznań
  • Technik urządzeń sanitarnych Poznań
  • Projektant gier komputerowych Poznań
  • Asystent Poznań
  • Asystent zarządu Poznań
  • Asystent stomatologiczny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064