Asystent/Asystentka Projektanta
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
IN TEMPORIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Do jednej z większych spółek na polskim rynku usług elektroenergetycznych szukamy Asystenta/Asystentkę Projektanta. -
opracowywanie pod nadzorem projektanta dokumentacji projektowych (budowlanych i wykonawczych)w zakresie sieci elektroenergetycznych -
prowadzenie uzgodnień branżowych oraz uzyskiwanie opinii związanych z realizowaną dokumentacją projektów -
nadzór nad realizacją powierzonych elementów projektów -
prowadzenie teczek zadań projektowych zgodnie z wymaganiami, w tym archiwizowanie po zakończeniu realizacji -
monitoring terminowości realizacji poszczególnych etapów projektów -
realizacja i pomoc w zakresie edycji, powielania i składania dokumentacji technicznej lub formalno-prawnej -
opisywanie i wprowadzanie dokumentów do systemów informatycznych -
wykonywanie innych poleceń przełożonych w granicach określonych rodzajem powierzonej prac
Wymagania stanowiska
wykształcenie średnie/wyższe elektryczne (lub student ostatnich lat studiów) -
minimum podstawowa znajomość Prawa Budowlanego i Prawa Energetycznego -
znajomość obsługi komputera oraz programów typu AutoCAD,CorelDraf i pakietu MS Office -
prawo jazdy kat. B. Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy
zatrudnienie na umowie o pracę -
prywatna opieka medyczna -
premie świąteczne

  • Praca Zielona Góra
  • Projektant Zielona Góra
  • Asystent Zielona Góra
  • Projektant gier komputerowych Zielona Góra
  • Asystent zarządu Zielona Góra
  • Asystent stomatologiczny Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544