Asystent / Asystentka Produkcji
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S. A.
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Opis stanowiska
  • Pomoc przy tworzeniu planów produkcyjnych.
  • Pomoc przy kontroli i analizie terminowego przebiegu produkcji.
  • Obsługa administracyjna.
  • Pomoc w organizacji spotkań.
  • Zaopatrzenie w art. biurowe, środki ochrony osobistej oraz materiały produkcyjne.

Wymagania
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.
  • Brak barier komunikacyjnych.
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju na wskazanym stanowisku.

Mile widziane

  • Umiejętność projektowania w systemie CAD.

Oferujemy
  • Będziesz miał możliwość wyboru między umową o pracę a B2B.
  • Oferujemy kartę Multisport za jedyne 30 zł, wspierając Twoją aktywność fizyczną.
  • Dołączysz do prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za symbolicznego 1 zł.
  • Możesz otrzymać nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy.
  • Ty i Twoi bliscy możecie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia na życie.
  • Jeśli dojeżdżasz własnym autem na odległość minimum 50 km w jedną stronę, oferujemy dodatek paliwowy do 250 zł miesięcznie.
  • Zwracamy się do siebie po imieniu i stawiamy na otwartą komunikację.
  • Jeśli nie jesteś z Gdańska, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przy współpracy oferujemy dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto.

  • Praca Gdańsk
  • Asystent Gdańsk
  • Asystent Pruszcz Gdański
  • Asystent Nowy Dwór Gdański
  • Asystent Starogard Gdański
  • Asystent gdański
  • Asystent stomatologiczny Gdańsk
  • Asystent zarządu Gdańsk
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289