Asystent / Asystentka product managera
  • Garbów
Garbów, Garbów, Lubelskie, Polska
FILE sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca polega na sporządzaniu kalkulacji posługując się narzędziem w Excelu i przygotowywaniu ofert z dokładnym opisem specyfikacji danego produktu. Dlatego umiejętność obsługi Excel nawet w stopniu podstawowym będzie niezbędna.
  • Praca na tym stanowisku wymaga zrozumienia technicznych aspektów naszych produktów, ale gwarantujemy gruntowne wprowadzenie także w językowe niuanse branżowe.

WYMAGANIA:
  • Szukamy osoby do wsparcia naszego działu handlowego, a w perspektywie czasu i wraz ze zdobytym doświadczeniem do objęcia samodzielnego stanowiska Product Managera na rynki europejskie. Stad wymagana jest znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, język angielskim będzie dodatkowym atutem. Osoba na tym stanowisku będzie miała możliwość rozwijać swoje umiejętności językowe codziennie.
  • Asystent/ka będzie także ustalać bieżące sprawy z klientami oraz z powiązanymi działami w siedzibie firmy, dlatego od kandydatów oczekujemy samodzielności, umiejętności organizowania pracy i komunikatywności. Razem tworzymy nowe produkty i dlatego cenimy logiczne myślenie oraz dokładność

OFERUJEMY:
  • Kandydatowi na to stanowisko oferujemy stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o oraz atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas. Naszym pracownikom zapewniamy również dojazd samochodem służbowym z innymi pracownikami z Lublina do siedziby firm oraz wszelkie niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy.

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Dodatkowe informacje

  • Praca zmianowa: nie
  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek), godziny pracy: 8:00-16:00
  • Tryb wypłaty: miesięczna
  • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki + prowizja

  • Praca Garbów
  • Asystent Garbów
  • Manager Garbów
  • Garbów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087