Asystent/Asystentka Product Managera
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Sporządzanie kalkulacji cen dla oferowanych i produkowanych wyrobów
  • Terminowe przygotowywanie ofert handlowych i wysyłanie ich do klientów
  • Prowadzenie bieżących uzgodnień z klientami
  • Wystawianie i monitorowanie zleceń produkcyjnych
  • Wystawianie dokumentów wysyłkowych i powiązanych, zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami
  • Współpraca przy organizacji i realizacji procesów logistycznych
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej dla obecnych i potencjalnych klientów
  • Współpraca przy tworzeniu i rozwoju produktów firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość obsługi programów komputerowych (Office), w tym Excel
  • Umiejętność współpracy w zespole i komunikowania się
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu
  • Dokładność i skrupulatność
  • Spostrzegawczość i samodzielność
  • Sumienność

Oferujemy:

  • Umowę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem (umowa o pracę)
  • Pracę w trybie stacjonarnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zdobycie doświadczenia pod okiem wykwalifikowanych specjalistów

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Lublin
  • Product manager Lublin
  • Asystent Lublin
  • Manager Lublin
  • Asystent stomatologiczny Lublin
  • Asystent zarządu Lublin
  • Content Manager Lublin
  • Account manager Lublin
  • Project Manager Lublin
  • HR Manager Lublin
  • Key Account Manager Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080