Asystent / Asystentka obszaru usług kontraktowych
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, łódzkie, Polska
POLPHARMA S.A.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Zarządzanie sprawami z zakresu marketingu, a w szczególności planowanie, koordynacja i realizacja działań marketingowych dla Działu Usług Kontraktowych
  • Prowadzenie spraw bieżących Działu Usług Kontraktowych, w tym zakup biletów przy podróżach służbowych, rezerwacja hoteli, prowadzeni sekretariatu
  • Wsparcie procesu podpisywania CDA/NDA z Klientami zewnętrznymi
  • Udział w procesie tworzenia artworków
  • Wsparcie rozwoju organizacji poprzez implementowanie najwyższych standardów współpracy z Klientem zagranicznym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Umiejętność podzielności uwagi przy równoległym uczestnictwie w wielu projektach
  • Umiejętność efektywniej pracy pod presją czasu, w stresie, w sytuacjach nieprzewidywalnych na styku firma-Klient.
  • Zdolności interpersonalne

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza z zakresu marketingu, narzędzi internetowych
  • Doświadczenie w pracy ze środowiskiem międzynarodowym
  • Znajomość zagadnień handlowych, uwarunkowań rynkowych międzynarodowych i regulacji prawnych obrotu farmaceutykami

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Sieradz
  • Asystent Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448