Asystent/Asystentka obsługi kas samoobsługowych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
FAZON
10. 9. 2024

Fundacja Fazon w ramach projektu Katalizator Aktywności Zawodowej Plus II dla naszego klienta poszukuje osób na stanowisko: Asystent obsługi kas samoobsługowych (k/m) – praca dla OzN.
Miejsce pracy: Wrocław, wiele lokalizacji
Ze względu na misję fundacji oferta jest kierowana do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.
Zadania:
• pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych;
• obsługa klienta;
• utrzymanie czystości w miejscu pracy;
• ekspozycja towarów;
Wymagania:
• gotowość do pracy;
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności;
• odpowiedzialność, uczciwość oraz samodzielność;
• wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym;
• aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia;
Nasz klient oferuje:
• stabilne zatrudnienie – umowa o pracę;
• pracę w zgranym zespole;
• wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej;
• niezbędne szkolenia;
W ramach działań zaplanowanych w projekcie wszystkie osoby otrzymają wsparcie: w postaci zaplanowania kariery.
Zapraszamy do aplikowania.

  • Praca Wrocław
  • Obsługa hotelowa Wrocław
  • Obsługa gastronomii Wrocław
  • Asystent Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Asystent stomatologiczny Wrocław
  • Asystent zarządu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536