Asystent / Asystentka Kupca
  • Poznań, ul. Zwierzchowskiego 25
wielkopolskie, Poznań, ul. Zwierzchowskiego 25, wielkopolskie, Polska
Chata Polska S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie kupca w procesie zarządzania kategorią,
  • Przygotowanie bieżących danych na potrzeby negocjacji handlowych,
  • Zakładanie w systemie i rozliczanie promocji zakupowych oraz sprzedażowych,
  • Kompletacja dokumentacji handlowej oraz asortymentowej na potrzeby umów,
  • Kompletacja danych do oferty promocyjnej (np. zdjęcia produktów, potwierdzanie cen, kontrola dostępności oferty),
  • Analiza efektywności prowadzonych działań promocyjnych,
  • Bieżąca korespondencja z dostawcami – wysyłka faktur, kompletacja dokumentów, prowadzenie bieżących rozliczeń z dostawami,
  • Bieżąca praca w systemie z podległą kategorią,
  • Zakładanie kartotek asortymentowych oraz dbałość o ich higienę danych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale handlowym oraz znajomość rynku spożywczego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność oraz staranność,
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Umiejętność analizy i syntezy,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych oraz wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • Realną możliwość rozwoju na stanowisko Kupca,
  • Ciekawe wyzwania oraz możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Atrakcyjne warunki pracowniczego ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego oraz pakietu sportowego,
  • Swobodny dress code.

  • Praca wielkopolskie
  • Asystent wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567