Asystent / Asystentka - Higienistka stomatologiczna
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Łódź Voivodeship, Polska
Marta Błaszczyk-Owczarek Indywidualna praktyka lekarsko dentystyczna
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Pruszków (pow. skierniewicki)

Twój zakres obowiązków

  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych, praca na cztery ręce
  • Przygotowanie gabinetu do pracy, sterylizacja narzędzi, dbałość o czystość gabinetu
  • Samodzielne wykonywanie zabiegów higienizacyjnych (dodatkowo płatne)
  • Obsługa programu do zarządzania gabinetem stomatologicznym
  • Bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami
  • Udzielanie informacji na temat usług oferowanych przez gabinet
  • Umawianie oraz potwierdzanie wizyt (opcjonalnie)

Nasze wymagania

  • Pozytywnego nastawienia do ludzi
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dobrej organizacji pracy
  • Punktualności i dyspozycyjności
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy i osobisty
  • Miłą i przyjazną atmosferę

O nas

Gabinet stomatologiczny M-Dental Clinic w Pruszkowie

  • Praca Pruszków
  • Asystent Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690