Asystent / Asystentka - Higienistka stomatologiczna
  • Nadarzyn
Nadarzyn, Nadarzyn, Masovian Voivodeship, Polska
FACEDENTCLINIC - GEFRERER, HUZIOR, KORCZYŃSKA-SMYTKIEWICZ, SZCZODRY sp.j.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Nadarzyn

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy z lekarzem
  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (praca na 4 ręce)
  • sterylizacja narzędzi i materiałów
  • utrzymywanie gabinetu i sprzętu stomatologicznego w czystości i porządku
  • udzielanie pacjentom informacji na temat higieny jamy ustnej i zaleceń po zabiegach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe związane z branżą stomatologiczną lub medyczną
  • Doświadczenie w pracy jako asystent/ka/higienistka stomatologiczna
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność planowania pracy i zarządzania czasem
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych i sprzętu biurowego używanego w gabinecie stomatologicznym
  • Zdolności komunikacyjne i empatia wobec pacjentów, umiejętność świadczenia wsparcia i komfortu
  • Umiejętność zachowania poufności i poufności informacji pacjenta

To oferujemy

  • pracę w energicznym zespole
  • miłą atmosferę w pracy
  • opiekę stomatologiczną dla pracownika
  • ciekawe szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Praca Nadarzyn
  • Asystent Nadarzyn
  • Nadarzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690