Asystent / Asystentka działu zakupów
  • Milanówek
Milanówek, Milanówek, Masovian Voivodeship, Polska
MPM agd S.A.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma MPM agd S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wspierała codzienną pracę działu zakupów elektrycznego sprzętu AGD.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • korespondencja z dostawcami zagranicznymi,
  • nadzór nad ewidencją i przepływem między działami wzorów produktów,
  • ścisła współpraca z kupcami oraz product managerami,
  • wysyłanie projektów opakowań do dostawców oraz sprawdzanie poprawności opakowań przed produkcją,
  • pomoc w nadzorze nad aktualnym statusem zamówień,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • współpraca z działem technicznym.

Wymagania
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • odpowiedzialne wykonywanie powierzonych zadań,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office.

Oferujemy
  • pracę w świetnym zespole, w stabilnej firmie, będącej jednym z liderów rynku AGD,
  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko,
  • dopłatę do prywatnej opieki medycznej, kart multisport, możliwość wypoczynku w Hotelu należącym do grupy MPM AGD S.A.

  • Praca Milanówek
  • Asystent Milanówek
  • Milanówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521