Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży
  • Warszawa, Śródmieście
mazowieckie, Warszawa, Śródmieście, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp.z o.o.
5. 9. 2024

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

ASYSTENT/KA DZIAŁU SPRZEDAŻY

Miejscowość: Warszawa ul. Twarda
Twoje zadania:

  • Wsparcie działu sprzedaży i marketingu w codziennych działaniach
  • Aktualizacja i zarządzanie bazą danych klientów w CRM
  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert handlowych
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
  • Monitorowanie trendów rynkowych
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku lub w Dziale sprzedaży
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych i organizacyjnych
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Samodzielności i pro-aktywności w działaniu
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • Dobrej znajomości MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie min. A2

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Hybrydowy tryb pracy
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę, w lubiącym się zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego - poprzez udział w ciekawych projektach firmowych oraz szkoleniach
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego itp.)

  • Praca mazowieckie
  • Asystent Wysokie Mazowieckie
  • Asystent mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567