Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
MODERNA HOLDING
5. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu sprzedaży w organizacji pracy biurowej w szczególności w czynnościach administracyjnych i systemowych
  • Współuczestnictwo waz z działem sprzedaży w targach, dniach otwartych, spotkaniach z Klientami
  • Wsparcie działu sprzedaży w monitorowaniu ofert konkurencji
  • Przygotowanie dokumentacji dla Klientów
  • Prowadzenie dokumentacji Klientów w tym obsługa dedykowanego systemu informatycznego
  • Kontakt i współpraca z Klientami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta lub na stanowisku biurowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Sumienność, dokładność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne biuro w gdańskiej Oliwie
  • Niezbędne, nowoczesne narzędzia usprawniające pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim
  • Pracę umożliwiającą rozwój i zdobywanie wiedzy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Zniżki pracownicze w naszym autorskim Bistro Oliwa

  • Praca Gdańsk
  • Kierownik działu personalnego Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Asystent Gdańsk
  • Asystent Pruszcz Gdański
  • Asystent Nowy Dwór Gdański
  • Asystent Starogard Gdański
  • Asystent gdański
  • Asystent stomatologiczny Gdańsk
  • Asystent zarządu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648