Asystent / Asystentka działu nieruchomości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Asystent / Asystentka działu nieruchomości w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

Dołącz do zespołu i bądź częścią wyjątkowych projektów w branży nieruchomości! Szukamy osoby zaangażowanej i pełnej pasji, która wesprze naszego klienta w realizacji celów.

Twoje zadania:

  • Wsparcie zespołu zarządzającego nieruchomościami (kompleksy biurowe).
  • Budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami oraz partnerami biznesowymi.
  • Wsparcie administracyjne kadry zarządzającej (przygotowywanie dokumentacji, archiwizacja), zarządzanie kalendarzami, organizowanie spotkań i wydarzeń.
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i przepływu informacji.
  • Przygotowywanie raportów, researchy i monitorowanie rynku.
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach z klientami, konferencjach i wydarzeniach branżowych.
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu budżetów, optymalizacji kosztów eksploatacyjnych i realizacji zawartych umów.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego lub ekonomicznego.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2+).
  • Doświadczenia zawodowego: finanse/analiza danych/zarządzanie nieruchomościami.
  • Znajomości branży nieruchomości.
  • Bardzo dobrej znajomość pakietu Office (w szczególności Excel).
  • Umiejętności organizacji pracy, samodzielności i odpowiedzialności.
  • Zorientowania na klienta i umiejętności budowania relacji.
  • Chęci do nauki i rozwoju.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznym środowisku. Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie.
  • Umowę o pracę.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Możliwość pracy z doświadczonym zespołem.

Jeśli jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i masz pasję do nieruchomości, to jest oferta dla Ciebie!

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Agent nieruchomości Warszawa
  • Zarządca nieruchomości Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690