Asystent / Asystentka działu księgowości
  • Wołomin
Wołomin, Wołomin, mazowieckie, Polska
Candellux Lighting Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Firma Candellux Lighting Sp. z o.o. prowadzi od 34 lat działalność w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów branży oświetleniowej i elektrotechnicznej. Jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku oświetleniowym w Polsce i Europie środkowo-wschodniej.
Opis stanowiska:

  • Weryfikacja i ewidencja w systemie finansowo-księgowym dokumentów księgowych (m.in. wyciągi bankowe, dokumenty proste, faktury)
  • Analiza i rozliczanie rozrachunków z kontrahentami
  • Rozliczanie awizacji
  • Rozliczenie kompensat z kontrahentami
  • Sporządzanie raportów na wewnętrzne potrzeby spółki
  • Wsparcie w obsłudze płatności i wystawianiu faktur sprzedaży
  • Windykacja miękka należności, pozew uproszczony, wiekowanie należności
  • Rozliczanie delegacji służbowych i zaliczek pracowniczych
  • Obsługa systemu obiegu dokumentów
  • Współdziałanie w bieżących pracach finansowo –księgowych

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego
  • Dobra znajomość Ms Excel oraz pozostałych narzędzi Ms Office
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji
  • Rzetelność, dokładność i terminowość
  • Mile widziane znajomość programu Sente
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (bądź w trakcie studiów) o kierunku Rachunkowość/Finanse/Ekonomia

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Profesjonalne szkolenia
  • Telefon komórkowy

  • Praca Wołomin
  • Asystent Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238