Asystent / Asystentka Działu Kadr i Płac
  • Warszawa, Zajęcza 4
mazowieckie, Warszawa, Zajęcza 4, mazowieckie, Polska
Douglas Polska Sp. z o.o.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • Koordynacja, weryfikacja i wprowadzanie do systemów kadrowo-płacowych dokumentów wpływających do działu kadr,
  • Wsparcie w obsłudze benefitów pracowniczych oraz szkoleń BHP,
  • Administrowanie aplikacją urlopową,
  • Weryfikacja ważności orzeczeń lekarskich,
  • Przygotowywanie umów zlecenia.

Nasze wymagania

  • Znajomość prawa pracy,
  • Doświadczenie w firmie zatrudniającej pow. 1000 pracowników,
  • Skrupulatność, rzetelność,
  • Chęć poszerzania wiedzy z zakresu ubezpieczeń społecznych.

To oferujemy

  • Umowę zlecenia,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • Elastyczny czas pracy.

  • Praca mazowieckie
  • Asystent Wysokie Mazowieckie
  • Asystent mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080